Visų Veiklų Prie Musės Katalogas

Mariaus Miškas

Sveiki, esu kurėjas šito katalogo. Sausio ’19tais įsigijau du su puse hektarų ariamo lauko, kuris po dvidešimt kiek metų tapo jaunu ąžuolynu ir pušynu. Siekiu čia prisisodinti beliekiek vaismedžių, kad taptų vaismedžių ir kitų naudingu ir gražių augalų oaze. Tačiau planuojus pagal Permaculture principus (arčiausia suprantami principai lietuvoje būtų pagal gamtinę žemdirbystę).

Šitie metai bus mano treti metai, ir tikslas šį metą pastatyti sau nestandartinį mažiuką namelį be vinių, naudojant rąstus iš aplinkui, kuriuos aš pats apdorosiu vietoj samdyti į lentpjuvę, ir likusį nama statysiu iš šiaudų ir molio. Iš dalies sukuriau šitą katalogą iš savanaudiško poreikio, kadangi vienas viską nepadarysiu, tačiau ieškau pagalbos, arba bendraminčių su kuriais galėčiau mainas daryti, pasiūlyti tą ką galiu už bet kokias medžiagas, žinias, arba gyvą pagalbą.

Mainoms galiu pasiūlyti:

 • Galimybę išmokti dirbti su medžiu su rankiniais įrankiais
 • Mano jėgas, esu jaunas galingas vyras
 • Koučingu
 • Anglų kalbos praktiką, kadangi tai mano pirmoji kalba

Toliau jei turite minčių kaip ką pridėti, patobulinti šitą tinklapį, drąsiai galite su manim susisiekti. Šitas tinklapis irgi man priemonė paskatinti save daugiau bendrauti su kaimynais!

Preferred Method of Contact

El. paštu

Kontaktinis Elektroninis Paštas: mvmiliunas@gmail.com
Kontaktinis Telefonas: 862977030
Feisbukas:

Pasiūlymai

 • Įpročių Koučingas

  Pasiūlymo Tipas: Paslauga Kategoria: Koučingas Ir Terapija Vieta: Peklynė Skubumas: Sezoninis

  Mokinuosi koučinga po Olegu Kovrikovu ir ieškau norinčių kam padovanoti koučingo sesijų. Norintiems, parašykit man e-mailu

Needs

 • Namo Be Vinių Statyba

  Poreikio Tipas: Paslauga Kategoria: Staliai Vieta: Peklynė Skubumas: Sezoninis

  Pavasarį grįžtu prie namų statybos. Namo karkasas bus iš apvalių medinių rąstų, o sienos bus šaudų ir molio. Dabar, žiemos metu ieškau norinčių prisidėti išmokti šitą būdą kurio Lietuvoje nesu matęs, bet Anglijoje ir kitur šitaip stato. Rinku būtinus įrankius šitam, o toliau reikės pagalbos iš norinčių.

 • Ieškau Eglės Rąstų

  Ieškau šviežių eglės rąstų
  Poreikio Tipas: Produktas Kategoria: Statybos Medžiagos Vieta: Peklynė Skubumas: Skubus / Ribotas Laikas

  Ruošiuosi staty namus šį met tai ieškau šviežiai nukritusių eglės rąstų

Aplankymo Informacija